گم شدن دستکش بدنسازی بدون مچ بند موجب قتل در باشگاه شد

می دانید که دستکش بدنسازی بدون مچ بند یا به طور ساده دستکش نخی، یک دستکش نخی پلی استر نخی بافتنی است.

دستکش 2 (SS-100، 3M، سئول، کره)، یا به سادگی دستکش با پوشش NBR، یک دستکش بافتنی با نایلون است و از لاستیک نیتریل (NBR) در ناحیه کف دست پوشیده شده است.

دستکش بدنسازی یا دستکش مقاومت برش ساده، یک دستکش ایمنی است که در برابر بریدگی و خنجر محافظت می کند (CP-500، 3M، سئول، کره).

این دستکش با نایلون، اسپندکس و الیاف شیشه گره خورده است و در ناحیه کف دست نیز با NBR پوشیده شده است. ضخامت دستکش در ناحیه کف دست این دستکش ها با استفاده از کولیس (SV-03-150, E-BASE, Yunlin, Taiwan) اندازه گیری شد.

دستکش

ضریب اصطکاک (COF) بین سطح ناحیه کف دست هر نوع دستکش روی یک صفحه فولادی با استفاده از لغزش سنج افقی کششی (HPS) (C.S.C. Force Measurement, Inc., Agawam, MA, USA؛ ASTM, F609) اندازه گیری شد.

هنگام اندازه گیری COF، سه نمونه دستکش دایره ای (Ø 1 سانتی متر) از یکی از هر نوع دستکش بریده شد و به پایین واحد وزنی HPS متصل شد (شکل 3a را ببینید).

اپراتور واحد درگ را به سمت پایین هل داد تا تعمیر شود و سپس برق این واحد را روشن کرد. واحد درگ واحد وزنه را تا زمانی که دومی شروع به حرکت کرد، کشید. قرائت COF روی متر نشان داده شد.
.
آزمایش ساده ای برای اندازه گیری سفتی این دستکش بدنسازی انجام شد. در این آزمایش، یک دستکش تست شده روی لبه یک میز کار قرار داده شد که آستین انگشت وسط آن بیرون نیمکت کشیده و آویزان شده بود.

زاویه بین این آستین یکسه سایز مختلف برای هر یک از دستکش های 2 و 3 تهیه شد تا هر شرکت کننده بتواند بهترین دستکش را انتخاب کند. دستکش 1 نسبتا ارزان است و فقط یک سایز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.