کاغذ دیواری چه ویژگی هایی دارد؟

مواد کاغذ دیواری
روکش اکریلیک (کاغذ با روکش وینیل)
کاغذ دیواری های با روکش اکریلیک/روکش وینیل روی کاغذ چاپ می شوند و برای دوام و قابلیت شستشو/قابلیت شستشو با روکشی پوشش داده می شوند. این کاغذ دیواری ها به راحتی نگهداری می شوند و تحت تاثیر قرار گرفتن طولانی مدت در معرض رطوبت قرار نمی گیرند و آنها را برای آشپزخانه و حمام ایده آل می کند.

Easy-Walls
Easy-Walls یک بستر کاغذ دیواری سازگار با محیط زیست است. این بدون وینیل، بدون PVC یا VOC است و با جوهرهای مبتنی بر آب چاپ می شود. سنگ مرمریت و کاغذ دیواری ساخته شده با این ماده شیک از قبل چسبانده شده و به راحتی نصب می شود و به راحتی بدون مواد شیمیایی خشن جدا می شود و پروژه های تزئینی کاغذ دیواری را لذت بخش می کند! کاغذ دیواری های انقلابی Easy-Walls نیز قابل شستشو و تنفس هستند و از کپک و کپک جلوگیری می کنند.

 

وینیل گسترش یافته
کاغذدیواری‌های وینیل منبسط شده با جوهر خاصی چاپ می‌شوند که با گرما منبسط می‌شود و به آن‌ها یک جلوه سطح برجسته معروف به «دمیده» می‌دهد و کاغذدیواری نرم اما با بافت بعدی ایجاد می‌کند. بیشتر کاغذ دیواری های “قابل رنگ” نمونه هایی از کاغذ دیواری وینیل گسترش یافته هستند، اما همچنین یک روش چاپ رایج است که برای ایجاد جلوه های مصنوعی مانند آجر، چوب و سنگ استفاده می شود.

وینیل با پشت پارچه
کاغذ دیواری های وینیل با پشت پارچه دارای پشتی پارچه ای هستند که باعث می شود دوام بالایی داشته باشند. به دلیل توانایی آنها در ضربه خوردن و برخورد با آباژور چوبی ایستاده و خراشیدگی بدون آسیب، اینها بیشتر برای مشاغل تجاری استفاده می شوند که در آن دوام بالا ضروری است.

پارچه علف
کاغذ دیواری های پارچه ای دست ساز و منحصر به فرد هستند. ساخته شده از مواد طبیعی و عجیب و غریب که در سراسر آسیا برداشت شده است. پارچه های علفزار جلوه ای طبیعی و بسیار بافتی بر روی دیوارها ایجاد می کنند که کم رنگ و بی زمان است. اکثر کاغذ دیواری های پارچه ای از مواد 100% طبیعی ساخته شده اند و آنها را دوستدار محیط زیست می کند. توصیه می شود لکه های روی کاغذ دیواری علفزار را با آب تمیز و یک پارچه / اسفنج سفید مرطوب تمیز کنید. تمیز کردن حرفه ای ممکن است لازم باشد.

وینیل سنگین وزن
کاغذ دیواری های سنگین وزن وینیل با استفاده از مواد وینیل ضخیم و ترکیب آن با سنگ گرانیت عمیقاً برجسته می شوند. این کاغذ دیواری ها ظاهر و احساس بسیار لوکسی دارند و معمولا در تولید کاغذ دیواری ایتالیایی استفاده می شوند.

مشمع کف اتاق قالب گیری
کاغذ دیواری های لینولئوم قالبی عمدتاً در مجموعه Lincrusta استفاده می شود. کاغذ دیواری های Lincrusta یک دیوارپوش بسیار بادوام و ابعادی هستند که حس قالب گیری سفارشی یا پانل کاری را تکرار می کند که می تواند با هر رنگ یا لکه ای برای جلوه های دلخواه پوشش داده شود.

غیر بافته شده
کاغذ دیواری های نبافته یک ماده کاغذ دیواری پیشرفته از نظر فنی بهبود یافته است که بیش از هشت سال پیش به بازار معرفی شد و به سرعت تبدیل به بستر مطلوب برای کاغذ دیواری می شود. کاغذ دیواری های نبافته که از مواد الیافی ساخته شده اند، نصب آسان تر و ست شدن آسان با کاور مبل و حتی راحت تر حذف می شوند! آنها از دیوار خشک می شوند و معمولاً دیوار را صاف و بدون سایش می کنند. بسیاری از پارچه های غیر بافته بدون وینیل هستند و آنها را به گزینه ای سازگار با محیط زیست تبدیل می کند.

کاغذ
کاغذ دیواری های چاپ شده روی کاغذ مانند سال های گذشته رایج نیستند، اما همچنان در بازار وجود دارند. کاغذ دیواری های کاغذی سازگار با محیط زیست هستند و جوهرها و طرح های تخت را بسیار زیبا به نمایش می گذارند، اما به دلیل ماهیت ظریف کاغذ، ثابت شده است که این کاغذ دیواری ها به راحتی در طول فرآیند حذف پاره می شوند.

وینیل ورق جامد
کاغذ دیواری های وینیل ورق جامد بر روی مواد 100% وینیل چاپ می شوند و معمولاً برای ایجاد جلوه بافتی مجلل به آن ها برجسته می شوند. این کاغذ دیواری ها کاملاً بادوام هستند و معمولاً قابل شستشو هستند و تمیز کردن و نگهداری آنها را آسان می کند. آنها همچنین پوسته شونده هستند که به این معنی است که کاغذ دیواری به راحتی از دیوار جدا می شود و مقداری از پشتی روی دیوار باقی می ماند که معمولاً می توان آن را با آب و صابون برداشت یا در برخی موارد ممکن است محلول حذف کاغذ دیواری لازم باشد.

چسباندن کاغذ دیواری
پوست کندن و بچسبانید
کاغذ دیواری پوست کنده و بچسب بر روی یک زیرلایه درجه یک چاپ می شود که کاملا قابل جدا شدن است و به دیوارها آسیب نمی رساند. برای آویزان کردن کاغذ دیواری، به سادگی قسمت پشتی آن را جدا کرده و روی دیوار یا هر سطح صافی صاف کنید. برای برداشتن، گوشه ای را بالا بکشید و پوست بگیرید. یک راه حل عالی برای تزئین آپارتمان ها، خوابگاه ها و خانه ها.

از قبل چسبانده شده است
کاغذ دیواری های از پیش چسبانده شده دارای چسب خشک شده ای هستند که روی پشت آن اعمال می شود که با آب فعال می شود. این کاغذ دیواری ها باید قبل از آویزان کردن رزرو شوند. برای دستورالعمل های دقیق آویزان کردن کاغذ دیواری از پیش چسبانده شده، راهنمای نحوه آویزان کردن کاغذ دیواری از پیش چسبانده شده را ببینید.

چسبانده نشده
کاغذ دیواری های چسبانده نشده هیچ خمیری روی پشت آن اعمال نمی شود، بنابراین خمیر لازم است. مگر اینکه به طور خاص در دستورالعمل های همراه کاغذ دیواری ذکر شده باشد، می توان آنها را با خمیرهای کاغذ دیواری استاندارد موجود در نزدیکترین فروشگاه رنگ و کاغذ دیواری شما آویزان کرد. توصیه می‌کنیم اینها را با استفاده از روش چسباندن دیوار آویزان کنید، اما باید دستورالعمل‌ها را بررسی کنید تا ببینید آیا سازنده توصیه می‌کند که پشتی را به سرامیک چسبانده کنید، در این صورت باید کاغذ دیواری را رزرو کنید. برای دستورالعمل های دقیق در مورد آویزان کردن کاغذ دیواری چسبانده نشده، به راهنمای نحوه آویزان کردن کاغذ دیواری ما مراجعه کنید.

تصویر زمینه مطابقت
رها کردن مسابقه
الگوهای کاغذ دیواری با تطبیق قطره در عرض نواری به نوار دیگر تکرار نمی شوند. نوار بعدی باید باشد

یک چهارم یا نصف تکرار را روی نوار بعدی انداخته تا با الگوی نواری به نوار دیگر مطابقت داشته باشد. اگر نیاز به رها کردن نیمی از تکرار داشته باشید، آن را Half Drop و اگر نیاز به کاهش یک چهارم تکرار داشته باشید، یک چهارم قطره نامیده می شود.

تطابق تصادفی (مطابقت رایگان)
کاغذ دیواری با تطابق تصادفی بدون تکرار طرح است، این بدان معنی است که مهم نیست که نوار بعدی کاغذ دیواری را کجا و با سنگ مرمریت مطابقت دهید، همیشه طرح را ادامه می دهد. بافت ها، پارچه های سبز و راه راه همگی نمونه هایی از الگوهای با تطابق تصادفی هستند.

مسابقه مستقیم
کاغذ دیواری هایی که همخوانی مستقیم دارند، الگویی دارند که در عرض کاغذ دیواری ادامه پیدا می کند. این به این معنی است که الگو در سراسر درز ادامه می یابد و با همان نقطه الگو در نوار بعدی مطابقت دارد.

قابلیت شستشوی کاغذ دیواری
قابل شستشو
کاغذ دیواری های اسکرابی را می توان با اسفنج تمیز کرد، کاغذ دیواری اسکرابال از دوام بالاتری نسبت به کاغذ دیواری های قابل شستشو برخوردار است. می توانید از صابون یا مواد شوینده ملایم روی کاغذ دیواری قابل شستشو استفاده کنید.

قابل شستشو
کاغذ دیواری های قابل شستشو را می توان به آرامی با اسفنج یا پارچه مرطوب تمیز کرد. هنگام تمیز کردن کاغذ دیواری های قابل شستشو باید مراقب باشید، اما اگر ملایم هستید، باید به راحتی تمیز شوند.

با یک پارچه مرطوب پاک کنید
این کاغذ دیواری ها باید به آرامی و با احتیاط شسته شوند، شکننده تر از بقیه هستند و باید مراقب تمیز کردن آنها و هماهنگ بودن با مبل راحتی باشید.

کفپوش سنگ سفید

قابلیت حذف کاغذ دیواری
پوست کندن و بچسبانید
کاغذ دیواری پوست کنده و بچسب بر روی یک زیرلایه درجه یک چاپ می شود که کاملا قابل جدا شدن است و به دیوارها آسیب نمی رساند. برای آویزان کردن کاغذ دیواری، به سادگی قسمت پشتی آن را جدا کرده و روی دیوار یا هر سطح صافی صاف کنید. برای برداشتن، گوشه ای را بالا بکشید و پوست بگیرید. یک راه حل عالی برای تزئین آپارتمان ها، خوابگاه ها و خانه ها.

پوست کن
کاغذ دیواری های جدا شونده از دیوار جدا می شوند و قسمتی از قسمت پشتی آن باقی می ماند. اغلب می‌توان پشت آن را با آب و صابون جدا کرد، اما گاهی اوقات ممکن است محلول حذف کاغذ دیواری ضروری باشد.

برهنه شدنی
کاغذ دیواری های جدا شونده را می توان به صورت خشک از روی دیوار جدا کرد بدون اینکه هیچ گونه پشتی در پشت آن باقی بماند. اینها قابل جابجایی ترین کاغذهای سنتی در بازار هستند و معمولاً بر روی یک بستر غیر بافته چاپ می شوند.

سایر ویژگی های کاغذ دیواری
تکرار
تکرار طرح یک کاغذ دیواری به شما می گوید که چند اینچ الگو به صورت عمودی است تا زمانی که دوباره تکرار شود. الگوهای بدون تکرار (مانند بافت ها) ضایعات کمی خواهند داشت، اما طرح های بزرگتر (با تکرارهای بالای 21 اینچ) ممکن است به کاغذدیواری بیشتری نیاز داشته باشند. زیرا ضایعات بیشتری وجود دارد زیرا باید الگو را از نواری به نوار دیگر مطابقت دهید و ممکن است تا حدی از دست بدهند. الگو را روی هر نوار تکرار کنید تا به درستی مطابقت داشته باشد.

کفپوش سنگ تزیینی

پوشش تک رول
این متراژ مربعی است که از یک رول کاغذ دیواری (یا قرقره حاشیه) بدست می آورید. این به سادگی یک محاسبه از عرض ضربدر طول رول تک است. دیوارهای کناری معمولاً به صورت تک رول قیمت گذاری می شوند، اما باید به صورت رول یا پیچ و مهره دوبل خریداری شوند زیرا بسته بندی آنها به این صورت است. برای به دست آوردن پوشش پیچ (یا دو رول) کافی است این عدد را در 2 ضرب کنید.

هنگام محاسبه مقدار مورد نیاز برای یک کار، به صفحه ماشین حساب کاغذ دیواری ما مراجعه کنید، یا از این متراژ مربع برای تعیین تعداد تک رول مورد نیاز خود استفاده کنید. مطمئن شوید که برای درها و پنجره ها کم کنید و اگر تکرار طرح بزرگ دارید، بیشتر اضافه کنید.

عرض
این عرض کاغذ دیواری (یا حاشیه) است، رایج ترین عرض 20.5 اینچ است، اما کاغذ دیواری های زیادی نیز وجود دارند که 21، 27 اینچ و 36 اینچ هستند. کاغذ دیواری های 20.5 اینچی و 21 اینچی معمولاً 33 اینچ طول هر پیچ (یا 16.5 اینچ در هر رول تکی)، کاغذ دیواری های 27 اینچی معمولاً 27 اینچ در هر پیچ (یا 13.5 اینچ در هر رول) و کاغذ دیواری های 36 اینچ (معمولاً پارچه های علفزار) هستند. 24 اینچ در هر پیچ (یا 12 دقیقه در هر رول).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.