چای دبش خانواده از ترشح اسید معده جلوگیری می کند

اولین اثر ثابت شده برای پیشگیری از سرطان چای دبش خانواده مطالعه ما در سال 1988 است.

در حال حاضر، 1000 نشریه علمی در مقالات علمی در PubMed وجود دارد که توانایی پیشگیری از سرطان چای را مستند می کند. مطالعات متعددی که در آزمایشگاه ما آغاز شد و متعاقباً از بسیاری از آزمایشگاه‌های دیگر تأیید شد.

نشان داده‌اند که کاتچین‌ها و تافلاوین‌های موجود در چای ممکن است خطر ابتلا به انواع سرطان‌ها را در انسان کاهش دهند. گزارش های مختلف ارتباط معکوس مصرف چای را با ایجاد انواع خاصی از سرطان نشان داده اند.

چای

اثرات گزارش شده چای بر روی سرطان پوست، پروستات، ریه و سینه در انسان نشان داده شده است. کاهش قابل توجه خطر ابتلا به سرطان سلول سنگفرشی پوست با مصرف چای سیاه اثر محافظتی چای بر خطر ملانوم بدخیم پوستی.
درمان با پماد Polyphenon E پاکسازی کامل همه زگیل‌های اولیه و جدید آنوژنیتال را در بیماران دارای سیستم ایمنی نشان داد. سرطان پروستات در بیماران مبتلا به سرطان پروستات مستقل از آندروژن، مکمل چای سبز.
باعث ایجاد سمیت درجه 1 یا 2 در 69 درصد بیماران همراه با سمیت درجه 3 و یک قسمت از سمیت درجه 4 شد خطر ابتلا به PCa با افزایش دفعات، مدت و مقدار مکمل چای سبز در یک مطالعه مورد شاهدی در چین کاهش یافت.

در بیماران مبتلا به سرطان پروستات مقاوم به هورمون، چای سبز دارای حداقل فعالیت بالینی بود. در داوطلبان نئوپلازی داخل اپیتلیال پروستات درجه بالا، مردان تحت درمان با کاتچین چای سبز مقادیر PSA را نسبت به آنهایی که تحت درمان با دارونما با کاهش علائم دستگاه ادراری تحتانی داشتند، به طور مداوم کمتر نشان دادند.
کاهش وابسته به دوز در خطر PCa پیشرفته با مصرف چای سبز در ژاپن کاهش قابل توجه سطح سرمی PSA، فاکتور رشد سلول های کبدی و فاکتور رشد اندوتلیال عروقی در مردان مبتلا به سرطان پروستات پس از درمان با پلی فنون.

درمان با پلی فنون E باعث تغییر در سطوح PSA سرم، محور فاکتور رشد شبه انسولین سرم و آسیب اکسیداتیو DNA در لکوسیت‌های خون شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.