پیرزنی با دستکش بوکس حرفه ای دزدی را اسیر کرد

دستکش بوکس حرفه ای پدهایی برای دست‌ها با خاصیت ضربه‌گیر و محافظتی هستند. در ابتدا از دستکش بوکس برای محافظت از دستان خود ورزشکاران استفاده می شد. پس از آن، آنها تکامل یافتند و شروع به استفاده برای کاهش خطر آسیب کلی در یک مسابقه بوکس کردند.

امروزه از دستکش ها در بسیاری از انواع هنرهای رزمی استفاده می شود – این بوکس کلاسیک و حرفه ای، کیک بوکسینگ، بوکس تایلندی (موای تای)، انواع مشابه هنرهای رزمی و همچنین برای فرآیند تمرین در تقریباً همه انواع ورزش های تماسی است.

کاتالوگ دستکش های بوکس ما شامل مجموعه ای عظیم برای ورزش های مختلف، مسابقات مختلف، سنین و سطوح مختلف ورزشکار است. چگونه مستقیماً برای خود دستکش بوکس انتخاب کنیم؟ برای پاسخ به این سوال، انواع دستکش را با جزئیات بیشتری در نظر بگیرید.

دستکش

کدام دستکش برای من مناسب است؟
پارامترهای اصلی دستکش های بوکس اندازه آنها (وزن)، ماده ای که از آن ساخته شده است (بر قیمت و عمر مفید آن تأثیر می گذارد) و هدف است که توسط مدل (الگوها) تعیین می شود و هنگام انتخاب یک ورزش مهم است.

اولین مجموعه قوانین جامع بوکس در سال 1857 ظاهر شد و به عنوان قوانین مارکیز کوئینزبری شناخته می شود. این آیین نامه پایه و اساس قوانین بوکس مدرن را بنا نهاد که امروزه آنها را درک می کنیم.

این قوانین، اول از همه، تجهیزات یک بوکس را تنظیم می کرد و اصول استفاده از دستکش بوکس را تعیین می کرد.

دستکش‌های مدرن و نرم‌تر بوکس در قرن نوزدهم به لطف جک بروتون ظاهر شدند که آنها را برای دانشجویان آکادمی خود اختراع کرد. هدف آنها محافظت از بوکسورهای جوان از بریدگی روی صورت، کبودی و شکستگی فک بود. این دستکش بوکس اما هرگز در مسابقات بوکس معمولی استفاده نشده است.

آنها فقط راه را برای ایجاد دستکش های بوکس شناخته شده در زمان ما هموار کردند. دستکش های بوکس در اصل از پوست بز با موهای اسب در داخل ساخته می شدند. در حال حاضر برای تولید دستکش از پوست گاو و چرم مصنوعی استفاده می شود و فوم مخصوص به عنوان ماده بالشتک استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.