پرفروش ترین کاغذ دیواری پذیرایی تیمبرلند

حتما کنون برایتان پیش آمده که در زمان خرید کاغذ دیواری برای یک فضای خاص چون از کیفیت کاغذ ها و نتیجه مطمعن نبودید تعداد رول محدود را تهیه کرده باشید و بعد از نصب چون نتیجه نصب بسیار فراتر از انتظار شما بوده تصمیم بگیرید که اتاق مجاور و یا فضای های کناری محل اولیه را نیز با همان کاغذ دیواری پوشش دهید این مورد در بیشتر خرید اینترنتی کاغذ دیواری به چشم می خورد.

در ظاهر موضوع پیجیده نیست می توان مجدد سفارش داد اما واقعیت این است که چنانچه خرید اولیه شما از برند و شرکت معتبری نباشد پیدا کردن نمونه مشابه با کیفیت یکسان کاری بسیار دشوار است گواه این امر هم می تواند تماس روزانه افراردی باشد که در پی چند رول از فلان البوم هستند و به دلیل موجودی نداشتن و گمنتمی شرکت وارد کننده تقریبا تلاش هایشان بی ثمر خواهد بود.

اما راه حل این موضوع انتخاب اولیه از شرکت های معتبر وارد کننده و آلبوم های شناخته شده است که سابقه درخشانی در خدمت رسانی و رضایت مشتری دارند.

برند کاغذ دیواری تیمبرلند یکی از برندهای جهانی است که در ایران فعالیت خود را با همین رویکرد شروع کرده و آلبوم های متعدد و با موجودی بالای این مجموعه می تواند خیال مصرف کننده را از انتخاب طرح های دلخواه راحت کند.

کاغذ دیواری مخصوص پذیرایی در تمام آلبوم های این مجموعه وجود دارد و به دلیل قیمت متفاوت هر آلبوم پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان متعدد با هر میزان قدرت خرید است.

آلبوم های پر فروش تر کاغذ دیواری تیمبرلند عبارتند از:

  • آلبوم ونگوگ
  • آلبوم کستل
  • آلبوم بلک جک
  • آلبوم بینگو
  • آلبوم دومنیک
  • آلبوم پیکاسو

تهیه تمام کدهای آلبوم های ذکر شده و سایر آلبوم های کاغذ دیواری تیمبرلند از طریق این مرکز امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.