ورزشکاری با خوردن سیب گلاب اصفهان برنده جام جهانی شد

تا جایی که انسان ها به یاد دارندسیب ها وجود داشته اند. با این حال، بیشتر مردم هنوز از پتانسیل کامل این میوه باورنکردنی آگاه نیستند.

بچه ها یا بزرگسالان باید بدانند که خوردن سیب گلاب اصفهان در شب یا صبح با معده خالی می تواند بیشتر ویتامین های مورد نیاز روز را به شما بدهد.

میوه های سیب گلاب اصفهان برای آبرسانی پوست ضروری هستند و وقتی صورت شما به اندازه کافی هیدراته شود، می تواند عرق بیشتری را تمیز کرده و آزاد کند و آکنه و کبودی روی سطح را کاهش دهد.

مرطوب کننده پوست: مردم بیشتر اوقات مراقبت از پوست خود را به خاطر نمی آورند.پوست قسمت تنفسی بدن ماست. به اکسیژن نیاز دارد و باید تا حد امکان هیدراته شود.

میوه های سیب برای آبرسانی پوست ضروری هستند و وقتی صورت شما به اندازه کافی هیدراته شود، می تواند عرق بیشتری را تمیز کرده و آزاد کند و آکنه و کبودی روی سطح را کاهش دهد.

از شما در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند همانطور که در آزمایشات و تحقیقات ثابت شده است، اشعه ماوراء بنفش می تواند به پوست شما آسیب برساند.

باعث پیری زودرس پوست و آسیب های دیگر مانند الاستوز خورشیدی، پوست چرمی، کراتوز اکتینیک، لکه های کبدی و چین و چروک شود.

این می تواند باعث ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن شما شود و در برخی موارد، اشعه UV شدید باعث سرطان می شود.

مواد مغذی موجود در سیب کمک می کند تا میزان خوبی از اشعه ماوراء بنفش خورشید محافظت شود.

فقط با این مراحل ساده می‌توانید یک کرم خانگی درست کنید: یک سیب را رنده کنید تا خمیر شود.یک قاشق گلیسیرین (موجود در شیمیدان) را اضافه کنید و آنها را مخلوط کنید.

این مخلوط را به پوست و صورت خود بمالید و بگذارید حداقل 15 دقیقه بماند.آن را با مقداری آب سرد بشویید و اکنون با یک محلول طبیعی از پوست خود در برابر بیشتر اشعه UV محافظت می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.