مصرف لیو در عفونت پوستی سراسر بدن تاثیر گذار است

 سلامت پوست لیمو ترش ورقه ای خشک  را بهبود می بخشد: سطح بالای ویتامین C و فلاونوئید موجود در آب لیمو به لیموها خاصیت محافظتی پوست می بخشد. مصرف لیمو به بهبود جوانسازی پوست، خاصیت ارتجاعی و خواص محافظتی آن کمک می کند، به کاهش عفونت های پوستی کمک می کند، سم زدایی را در سراسر بدن ترویج می کند

که از پوست  لیمو ترش توسرخ سالم حمایت می کند و همچنین در برخی مطالعات با کاهش بوی بدن مرتبط است. لیموی تازه مالیده شده روی پوست را می توان به عنوان اسکراب بدن برای کمک به از بین بردن سلول های مرده پوست و برای کمک به درمان شوره سر در پوست سر استفاده کرد.

5. باعث کاهش وزن می شود: اسید سیتریک موجود در آب لیمو باعث افزایش چربی سوزی در بدن می شود، می تواند متابولیسم فرد را افزایش دهد و سم زدایی را در سراسر بدن افزایش دهد، که همه اینها با کاهش وزن مرتبط هستند.

پکتین  لیمو ترش تلخ موجود در لیمو نیز با کاهش میل به گرسنگی مرتبط است.

6. نقرس را درمان می کند: نقرس ناشی از 2 عامل اصلی، تجمع اسید اوریک و یا تجمع رادیکال های آزاد در بدن است.

لیمو حاوی سطوح بالایی از آنتی اکسیدان های قوی است که این رادیکال های آزاد و اسید اوریک را از بدن پاک و سم زدایی می کند.

همانطور که می بینید دلایل زیادی برای گنجاندن لیمو در رژیم غذایی روزانه وجود دارد. راه مورد علاقه من این است که هر روز صبح، 15 دقیقه قبل از خوردن صبحانه، 200 میلی لیتر آب گرم با 1/2 لیمو ترش تازه در آن بخورم.

یا می توانید لیمو  لیمو ترش رودان را به هر یک از دستور العمل های آشپزی مورد علاقه خود اضافه کنید، یا از آن به عنوان پایه سس سالاد استفاده کنید که به افزایش جذب آهن و منیزیم غیرهمیم از سبزیجات سبز برگ شما کمک می کند.

بچه های هضم کننده شاد، به یاد داشته باشید که هنگام نوشیدن آب لیمو گرم از دندان های خود محافظت کنید و از مزایای سلامتی که همراه با نوشیدن یک فنجان مغذی روزانه چای لیموی تازه هر روز صبح است لذت ببرید!

  • منابع:
    1. Warm Lemon Water: Is it worth the hype?
  • تبلیغات: 
  1. محصولات چرم از پوست حیوانات تولید می شود؟
  2. شکر قهوه ای با این همه خواص چگونه تولید می شود؟
  3. روش های درست سرمایه گذاری که شما را ثروتمند می کند
  4. فردی که با یک سرنگ توانست در زیر آب به شنا بپردازد!