مرکز پخش کاغذ دیواری پوستری

مرکز های پخش برای نوع کاغذ دیواری های پوستری می تواند شامل تمام مجموعه فروشگاه های عرضه کننده کاغذ دیواری در کشور را شامل گردد.
بهترین راهکار و شیوه برای اینکه بتوان دیواره های خانه را به روز و مدرن کرده باشید استفاده از مدل های گوناگون از کاغذ دیواری ها می باشد که این کاغذ دیواری ها را در بازار می توان با تنوع بالای از طرح و رنگبندی ها دید و مشاهد نمود که چش هر بیننده ای را به خود خیره می کند.
اما نوع کاغذ دیواری های پوستری که دربر دارنده ی طرح های شیک و زیبای بوده اند که اغلب این طرح های پوستری عبارتنداز:
• کلاسیک
• فانتزی
• رئال
مناسب برای سالن های پذیرایی، هتل، مجمتع های مسکونی، تجاری و غیره می باشد. بنابراین با توجه به استقبال گرم مردم از کاغذ دیواری برای استفاده کردن در تمامی بخش از دیواره های داخلی ساختمان می توان دید که در تنوع بالای از طرح در بازار ارائه داده می شوند.
از ابعاد های استاندارد برای خرید کاغذ دیواری پوستری می توان به اندازه های اشاره کرد که در نمونه های 8 تکه، 4 تکه، 2 پانل و 1 پانل غرضه شده است. برای مثال نوع هشت تکه ای ان در سایز 368 در 254 سانتی روانه بازار مصرف گردیده است.
اما از مرکز های پخش این نمونه از کاغذ دیواری های پوستری می توان مراکز فروش کاغذ دیواری های در کسور را نام برد که نصب ان برای دیواره های ساختمان همانند نوع کاغذ دیواری ها بوده است که به کمک نصاب به راحتی چسبانده می شود.
تفاوت بین نوع کاغذ دیواری با نوع پوستری تنها در نوع چاپ و رنگبندی همراه با طرح های درنظر گرفته شده برای ان می باشد که زیباتر جلوگر می باشد.
منبع: فروشگاه دکوراسیون ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.