ماندگاری کاغذ دیواری آشپزخانه چقدر است؟

دکوراسیون خانه یک کار بسیار جدی است، زیرا شما برای مدت نسبتا طولانی با نتایج خود زندگی خواهید کرد (بسته به اینکه چقدر متعهد به تغییر هستید). همیشه ایده خوبی است که قبل از ورود به یک پروژه جدید، تا حد امکان آماده سازی، برنامه ریزی و تحقیق انجام دهید. به خصوص هنگام تزئین اتاق به هر معنای دائمی، مانند کفپوش، وسایل یا پوشش دیوار. برای این منظور، بیایید تفاوت بین کاغذ دیواری و رنگ را بررسی کنیم تا بتوانید تصمیمی آگاهانه و هوشمندانه برای پروژه هیجان انگیز بعدی خود برای تعویض اتاق بگیرید.

چگونه یک کاغذ دیواری مناسب برای آشپزخانه انتخاب کنیم؟ | زندگی به سبک اسنوا

ابتدا، قبل از تصمیم گیری در مورد کاغذ دیواری و سرامیک طرح چوب یا رنگ آمیزی، همیشه ایده خوبی است که وضعیت فعلی اتاق را در نظر بگیرید. آیا از قبل کاغذ دیواری دارد؟ یا اتاق رنگ شده است؟ و با چه نوع سطوحی سروکار دارید؟ چند نکته را باید در نظر داشت:

نقاشی روی کاغذ دیواری به طور کلی ایده بدی است. معمولاً کیفیت رنگ را از بین می برد، قابل توجه است و حذف کاغذ دیواری را بسیار سخت تر می کند.

کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری بسته به بافت، وضعیت کلی و وینیل یا صاف بودن کاغذ دیواری، به طور کلی قابل قبول است. ابتدا کاغذ دیواری وینیل باید برداشته شود.بعد، بیرون بروید و به طور فیزیکی به نمونه های رنگ و احتمالات کاغذ دیواری نگاه کنید. همچنین ممکن است ایده خوبی باشد که به چند نمونه کاغذ دیواری آنلاین نگاه کنید، زیرا بازار بسیار گسترده و زمینه متنوعی است. من همچنین مزایا و معایب کاغذ دیواری و رنگ را در نظر می‌گیرم.

طرفداران کاغذ دیواری
· همه کاره
کاغذ دیواری قابل تنظیم ترین گزینه است که بیشترین طیف وسیعی از گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد تا دقیقاً آنچه را که می خواهید انجام دهید.

· ظرافت :سهولت افزودن نقاشی‌های دیواری، طراحی سنگین و حتی عکس‌های سفارشی در کاغذدیواری تاثیر بسزایی دارد و آن را به گزینه‌ای زیباتر از رنگ تبدیل می‌کند.

· دوام:کاغذ دیواری می تواند 10 تا 15 سال دوام بیاورد و پایداری و قابلیت اطمینان بالایی به شما بدهد.

· مقرون به صرفه : اگر کاغذ دیواری تمام طول عمر خود را که می تواند تا 15 سال طول بکشد، بسیار ارزان تر از رنگ آمیزی اتاق است، اگرچه هزینه اولیه بیشتری دارد.

· شخصی سازی :هیچ چیز مانند ایجاد کاغذ دیواری سفارشی یا طراحی که واقعاً با شما صحبت می کند، خانه را متعلق به شما نمی کند و امکان شخصی سازی بیشتر را فراهم می کند.

معایب کاغذ دیواری: رطوبت بیش از حد باعث می شود کاغذ دیواری به آرامی در طول زمان کنده شود و تعمیر و نگهداری را ضروری کند.

شیک ترین دکوراسیون با کاغذ دیواری آشپزخانه

خرید سرامیک طرح سنگ

· کاربرد
معمولاً کاغذ دیواری برای اعمال و حذف زمان بیشتری نسبت به رنگ نیاز دارد.

· ماندگاری
این می تواند یک شمشیر دو لبه باشد که هر دو طرف را برش می دهد، زیرا به این معنی است که اگر تصمیم بگیرید از کاغذ دیواری خود خسته شده اید، بازسازی دکوراسیون شما گران تر است و دردسر بیشتری خواهد داشت.

· تطابق
تطبیق کاغذدیواری و سرامیک دیوار قدیمی‌تر می‌تواند سخت باشد، زیرا کاغذ دیواری‌های طراحی اغلب با مد روز می‌آیند و می‌روند.

حرفه ای رنگ
· عملی بودن
نقاشی اغلب ساده ترین و کاربردی ترین راه حل برای بازسازی سریع است.

· ارزان
رنگ آمیزی اتاق با کمترین هزینه اولیه در پوشش دیوار.

کاغذ دیواری قابل شستشو در غرب تهران - دکوراسیون من

فروش سرامیک طرح سنگ

· سهولت تغییر
هر زمان که بخواهید با نقاشی بیشتر یا حتی کاغذ دیواری می‌توان روی نقاشی را پوشاند. این به شما امکان می دهد هر زمان که بخواهید دیوارهای خود را تغییر دهید.

معایب رنگ
· می تواند کثیف باشد.
هنگام استفاده از رنگ دقت زیادی لازم است تا کف، مبلمان یا سایر وسایل شما لکه نگیرد.

· کمتر دائمی.
باز هم یک شمشیر دولبه، زیرا اگر هنوز در اطراف باشید، متوجه خواهید شد که رنگ خود را دوباره انجام می دهید، یا حداقل هر سه یا چهار سال یک بار روتوش می کنید.

· عدم سفارشی سازی.
رنگ آمیزی معمولاً در رنگ های تخت و آباژور چوبی انجام می شود. شما می توانید دو یا سه رنگ مختلف را در یک اتاق انجام دهید، اما در نهایت آنها شروع به برخورد می کنند. و انجام هر نوع نقاشی دیواری به طور کلی نیاز به متخصص دارد.

· شخصی سازی کمتر.
شما می توانید رنگ ها را انتخاب کنید، اما به غیر از آن تفاوت زیادی بین یک نوع کار رنگ و دیگری وجود ندارد. انجام هر نوع طرح رنگی (خارج از طرح های رنگی) دشوار است.

هنگام خرید بین انواع پوشش دیوار، همه این عوامل را در نظر داشته باشید. کاغذ دیواری امکان سفارشی سازی بیشتر، شخصی سازی بیشتر و دائمی تر را فراهم می کند. رنگ‌آمیزی سریع‌تر، آسان‌تر است و در طول سال‌ها به نگهداری بیشتری نیاز دارد، با شخصی‌سازی کمتر. در واقع، این بستگی به این دارد که برای چه چیزی می‌روید و می‌خواهید چه کاری انجام دهید. زمان بگذارید و بر اساس آنچه می خواهید تصمیم درست بگیرید، نه بر اساس آنچه که دیگران توصیه می کنند. زیرا این خانه شما خواهد بود و واقعاً باید با آن زندگی کنید! در هر صورت، تا زمانی که تحقیقات، آماده سازی و بررسی را انجام دهید، در نهایت از انتخاب خود راضی خواهید بود.

بیوگرافی نویسنده: کریس گرت یک ناشر آنلاین برای متخصص چاپ با فرمت بزرگ و کاغذ دیواری سفارشی megaprint.com و وبلاگ هایی در مورد موضوعات طراحی داخلی و چاپ است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.