قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو خارجی

داشتن اطلاعات نسبی در مورد قیمت انواع کاغذ دیواری نانو های قابل شستشو خارجی می تواند شما را در انتخاب مناسب تر کاغذ دیواری دلخواه تان یاری کند.

کاغذ دیواری گسترده ترین حوزه متریال های دکوراتیو نمای داخل است. در بازار تولید کاغذ دیواری کاغذی ایران می توان تولیدات کشورهای مختلفی همانند آلمان،آمریکا،کره،چین، هلند و … را یافت که اصالت هر کدام از این نمونه ها جای بحث دارد. مصرف کنندگان ایرانی کاغذ دیواری ضدآب را به دو گروه ایرانی و خارجی تقسیم بندی می کنند که به دلیل داشتن رنگ و لعاب بهتر کاغذ های خارجی مورد اقبال بیشتری قرار دارند.

قیمت کاغذ دیواری های خارجی به دلیل داشتن تعرفه واردات مختلف از کشور های مبدا متغیر می باشد. پایه قیمت مصرف کننده کاغذ دیواری های قابل شستشو خارجی از 30 هزار تومان برای هر رول شروع می شود اما چنانچه به دنبال کاغذ دیواری با طرح های به روز و زیبا تر باشید که کیفیت مناسبی نیز داشته باشد در محدوده قیمت بین 45000 الی 120000 تومان می توانید کاغذ دیواری سه بعدی دلخواهتان را پیدا کنید .

لازم به ذکر است قیمت کاغذ دیواری آیتم خیلی محکمی برای قضاوت در مورد کیفیت ان نیست زیرا قیمت کاغذ دیواری در ارتباط مستقیم با انصاف فروشنده ان می باشد. و صرف قیمت بالا تضمین کننده اصالت و کیفیت نخواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.