قیمت طرح جدید کاغذ دیواری چسبی راش آلمان

قیمت انواع کاغذ دیواری چسبی با برند راش ساخت کشور آلمان آیا می تواند برای عمده مصرف کنندگان کاغذ دیواری مناسب باشد؟ طرح و مدل های جدید این برند چگونه به بازار ایران معرفی می گردد؟
یکی از اصلی ترین انواع متریال برای طراحی و یا تغییر دکوراسیون، کاغذ دیواری چسبی است که هم نصب بسیار ساده ای داشته و هم می تواند با طرح های بسیار متنوعی که دارد به راحتی دکوراسیون خانه یا محل کار شما را تغییر دهد.
در این میان برندهای بسیار گوناگونی از کاغذ دیواری وجود دارد که هر یک با ویژگی های خاص خود مورد توجه بسیاری هستند.
یکی از مارک های معروف و البته بسیار محبوب کاغذ دیواری، راش آلمان است که در طی سال های اخیر بسیار مورد توجه مصرف کنندگان ایرانی بوده است.
اما آیا از نظر قیمت به صرفه و مناسب خواهد بود یا خیر؟

قیمت مناسب کاغذ دیواری راش آلمان

کاغذ دیواری محصولی است که به خاطر سادگی نصب می تواند سریع تر از دیگر دیوارپوش ها تعویض شود و به همین دلیل اکثر افرادی که به دنبال تنوع هستند و هر سال یا چند سال یکبار علاقه به تغییر دکوراسیون دارند، از کاغذ دیواری استفاده می کنند.
به خصوص انواع جدید که خود چسب بوده و همچنین قابل شستشو می باشند که بیشتر تشویق کننده است.
از سوی دیگر همگی به کیفیت تولیدات آلمان واقف هستیم، محصولاتی که از نظر زیبایی و کیفیت درجه یک بوده و در تمام دنیا به عنوان بهترین تولیدات شناخته می شوند.
از این جهت کاغذ دیواری آلمانی نیز یکی از برترین تولیدات این محصول در تمام دنیا است و نمی توان ایرادی از نظر کیفیت و زیبایی بر این محصولات گرفت.
اما این نکته نیز وجود دارد که معمولاً محصولاتی با درجه کیفیت عالی و به صورت وارداتی آن هم از برندهای آلمانی ممکن است قیمت بالایی داشته باشد.
از این جهت شاید خرید این تولیدات برای بسیار به صرفه جلوه نکند اما باید دقت داشت که محصولی که انتخاب می شود به چه هدفی است.
اگر برای یک سال می باشد و بودجه چندان کفاف نمی دهد بهتر است از مارک های ارزان تر استفاده شود.
اما اگر کیفیت، زیبایی و خاص بودن مورد نظر می باشد، راش آلمان مدت هاست امتحان خود را پس داده است.
از سوی دیگر از آن جایی که این تولیدات به صورت مستقیم وارد شده و به فروش می رسد در مقایسه با عرضه آن ها از طریق واسطه ها قیمت بسیار مناسب تری خواهند داشت.
به همین علت شاید بتوان با انتخابی شایسته تر، کاغذ دیواری راش آلمان را در خانه با قیمت مناسب تر داشت.

طرح های جدید کاغذ دیواری راش

ذکر کردیم که واردات مستقیم این نوع کاغذ دیواری می تواند خریدار را بدون واسطه به محصول مورد نظر خود برساند. این واردات مستقیم یک برتری دیگر نیز دارد و آن به روز بودن آن هاست به طوری که جدیدترین طرح ها و مدل ها بدون وقفه چندانی وارد بازار ایران نیز خواهد شد.
انتخاب محصول می تواند از آلبوم های شرکت و همچنین گالری اینترنتی انجام بگیرد و طرح مورد نظر کاغذ دیواری راش در زمانی کوتاه در دسترس باشد.
منبع: فروشگاه دکوراسیون ایران