فروش کاغذ دیواری سه بعدی کف و سقف

آیا از کاربرد کاغذ دیواری در سقف و کف ساختمانها و نحوه اجرای آنها آگاه هستید. می دانید اجرای نمونه های سه بعدی کاغذ دیواری های پوستری در معابر و مکان های عمومی می تواند به چه میزان باعث حیرت و شادی بازدید کنندگان باشد. برای شناخته این نمونه ها با ما همراه باشید.
فروش کاغذ دیواری پوستری در این سایت امکان پذیر است که طرح های ان صرفا جهت اجرا در کف و یا سقف مناسب هستند این نمونه از کاغذ دیواری با ابعاد دلخواه مشتری چاپ و توسط نصاب ابتدا بصورت کاغذ دیواری عادی نصب می شود و بعد از خشک شدن درز ها و فیکس شدن روی کاغذ دیواری با استفاده مواد ویژه ای که در اصطلاح به ان لاک گفته می شود پوشش داده می شود. در اصطلاح این نوع از پوشش در کف را، کف پوشش آپوکسی می خوانند که به دلیل داشتن طرح های بسیار زیبا و سه بعدی امروزه بصورت گسترده در دکوراسیون داخلی و دکوراسیون های شهری مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است پوشش ایجاد شده کاملا قابل شستشو بوده و آسیبی در مواجه با مواد شوینده و سایش به ان وارد نمی شود.

طرح های سقفی کاغذ دیواری که بسیار شبیه اسمان مجازی هستند نیز اجرای شبیه آپوکسی ها دارند فقط پوشش لاک در انها استفاده نمی شود. کاغذ دیواری های سقفی علاوه بر طرح های طبیعت و آسمان شامل طرح هایی به شکل فِرسکوهای باستانی نیز می شوند و در تمام حالت های سقفی شامل بیضی،دایره، مربع و مستطیل قابل اجرا هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.