شکلات کادویی که موجب نجات جان حیوانات خانگی شد

شکلات کادویی فواید خاص خود را دارد، اما این بدان معنا نیست که باید صبحانه خود را با یک تکه قندی جایگزین کنید. حاوی مقدار زیادی چربی، قند و کالری زیادی است.

شما باید شکلات را در حد اعتدال مصرف کنید، سعی کنید اندازه وعده های غذایی را کنترل کنید و خود را به 20-30 گرم در روز محدود کنید.

چه زمانی از روز مهم نیست. نکته اصلی این است که اعتدال را وارد کنید، آن را وارد کالری دریافتی روزانه و تعادل قندهای آزاد کنید و از این میزان تجاوز نکنید.

طبق گفته سازمان جهانی بهداشت و آکادمی اطفال آمریکا، کودکان می توانند در سن دو سالگی شکر بخورند. شما نباید شکلات یا دسرهای دیگر را عمدا وارد برنامه غذایی کودکان کنید.

شکلات

همانطور که برای هر فرد بزرگسالی، اولویت باید به شکلات تلخ و تلخ داده شود زیرا محتوای کاکائو رنده شده در آنها بیشتر است.

به نظر پیش پا افتاده است، اما شکلات یک آلرژن قوی است و می تواند تعدادی از اثرات منفی ایجاد کند: از خارش، قرمزی یا بثورات پوستی گرفته تا تورم شدید.

در مواجهه با علائم منفی بعد از شکلات – به دنبال مشاوره از یک متخصص باشید. شاید موضوع عدم تحمل فردی باشد.

افرادی که از میگرن رنج می برند
تانن، که بخشی از شکلات است، می تواند اسپاسم عروقی را تحریک کند. برای جلوگیری از عواقب منفی، با پزشک خود مشورت کنید.

افراد مبتلا به دیابت نوع 2 و مقاومت به انسولین
شیر شیرین و شکلات سفید می توانند باعث افزایش قند خون شوند. به شکلات تلخ ترجیح دهید. شاخص گلیسمی آن پایین است – فقط 20-22. و این بدان معنی است که یک تکه کوچک از چنین خوراکی جهش شدیدی در قند خون ایجاد نمی کند.

آیا می توان بدون آسیب رساندن به شکل و سلامتی به خود شیرینی اجازه داد؟ در این مقاله با شیرین کننده های مختلف آشنا می شویم، کالری آن ها را درک می کنیم و دسرهایی با حداقل کالری انتخاب می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.