سیب بر پراکسیداسیون لیپیدی ممکن است عمدتاً به پلی فنل‌ها نسبت داده شود

اگرچه مطالعات متعددی فواید مصرف سیب را بر پارامترهای سلامت قلب و پیشگیری از بیماری‌های مزمن گزارش کرده‌اند، تعداد کمی به طور خاص بر روی اثرات آب سیب تمرکز کرده‌اند.
مصرف آبمیوه ممکن است راهی آب سیب برای اسهال برای استفاده از اثرات سلامتی اجزای زیست فعال موجود در سیب باشد.
هدف بررسی حاضر خلاصه کردن ادبیات فعلی در مورد فواید سلامتی آب سیب همانطور که در کارآزمایی‌های بالینی بر روی انسان گزارش شده است.
از 67 مطالعه حفظ شده، 20 مطالعه مداخله ای بر پارچه کرپ کش انسان مورد بررسی قرار گرفت. به طور کلی، مصرف آب سیب کدر با چندین نشانگر سلامت قلبی عروقی مرتبط است که ممکن است در نهایت برای سرطان و بیماری‌های عصبی مرتبط باشد.
بیشتر مستندات مربوط به استرس اکسیداتیو و همچنین مشاهدات با پارامترهای دیگر مانند نشانگرهای التهاب، پروفایل لیپیدی و دیابت است.
ین بررسی نشان می دهد که در 20 مطالعه، مصرف آب سیب در حد اعتدال اثرات مثبتی بر نشانگرهای خطر بیماری قلبی عروقی (به ویژه بر استرس اکسیداتیو) دارد.
داده‌های متون علمی مبنی بر اینکه طرز تهیه ترشی لیته گل کلم میوه‌ها و سبزیجات (FAV) برای پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی مفید است، کاملاً بلامنازع است. با این حال، مزایای سلامتی FAV فراتر از اثرات محافظتی قلبی آنها است.
بسیاری از اجزای فعال بیولوژیکی در FAV می‌توانند سالاد کلم و انار و هویج پیشگیری کننده در ایجاد طیف مختلفی از بیماری‌های مزمن از جمله سرطان و بیماری‌های نورودژنراتیو داشته باشند، که برای آن‌ها مطالعات بسیاری اثر مکمل‌های میوه‌های مختلف را بر روی نشانگرهای مرتبط مانند سیگنال‌دهی Wnt، تکثیر مخاطی بررسی کرده‌اند.
 • منابع:
  1. Health Benefits of Apple Juice Consumption
 • تبلیغات: 
  1. با تکنیک خاص کودک ایرانی تیلیاردر آشنا شوید
  2. ازدواج دختری که علت آن کنسرو بود!
  3. مقایسه تراکتورهای داخلی و خارجی
  4. بدون هیچ کلاسی راه های موفقیت را بیاموزید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.