زنی با چرم پالتو شوهرش را سالها در زیر زمین خانه اش زندانی کرد

می دانید که چرم پالتو سفری هیجان انگیز داشته است .راه خود را از خون و غم های میدان جنگ به زرق و برق و زرق و برق باند فرودگاه باز کرده است. در طول اعصار، لباس بیرونی کاربردی و در عین حال شیک، علاقه مندان خود را گرم و شیک نگه داشته است.

بسیاری از کمدهای چرمی در طول تاریخ کت چرم را به شکل خاص خود تبدیل کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر از آن اجتناب می‌کنند زیرا بیش از حد معمول شده است.

با این حال، یک چیز مطمئن است – چه در مورد کت چرم ظاهری بیش از حد فکر کنید یا تماماً به آن فکر کنید، این روند کلاسیک بی انتها در آینده قابل پیش بینی به جایی نمی رسد.

چرم

فرقی نمی‌کند در نهایت به اولین قرار ملاقات با دختر در کتابخانه بروید یا با برادرانتان برای نوشیدنی در آخر هفته معاشرت کنید، یک مد وجود دارد که می‌تواند شما را در تمام طول روز سرحال نگه دارد – کت چرمی. لباس‌های مد روز نهایی، مد و عملکرد را به گونه‌ای ترکیب می‌کنند که کمتر کسی می‌تواند امیدوار باشد که با آن مطابقت داشته باشد.

این لباس همه کاره در میان مردان و زنان محبوب است و می توان آن را به سه نوع اصلی طبقه بندی کرد – کت های بمب افکن، کت های دوچرخه سواری و کت های مسابقه ای. با این حال، بسیاری از انواع دیگر نیز وجود دارد، و طرح هایی که در آن این لباس بیرونی در صنعت مد مدرن موجود است، تقریبا بی شمار است.

وقتی به ژاکت چرمی فکر می کنیم، به دوقلوهای اولسن، کیت ماس و تقریباً هر کس دیگری در تیپ شیک پوش و مدل خارج از وظیفه فکر می کنیم. ژاکت ذاتاً کاربردی و با شرایط آب و هوایی ممکن است یونیفرم غیر رسمی وبلاگ نویس مدرن دخترانه باحال باشد، اما لایه بندی نمادین در واقع شروعی بسیار کاربردی دارد که به اوایل دهه 1900 در طول جنگ جهانی اول بازمی گردد.

ژاکت های چرمی – مد بالا از یک قرن گذشته و به این زودی ها از بین نمی روند!

با تاریخچه ای غنی که تجسم خود را از جنگ جهانی اول تا حضور آن در میان مجموعه مد امروزی را در بر می گیرد، به راحتی می توان دید که چگونه این منگنه کمد همه کاره فاکتور جالب خود را در همه این موارد حفظ کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.