زنی با تولید صد متر شکلات ريل ايرانی نام خود را در گینس ثبت کرد

شکلات ريل ايرانی کلمه ای مترادف با خوراکی های دوران کودکی، فانتزی های مربوط به رودخانه های شکلات، عرضه نامحدود شکلات تخته ای و خیلی چیزهای دیگر.

شکلات از زمان های قدیم وجود داشته است. و وقتی می گوییم باستان، منظورمان از زمان آزتک ها و مایاها است. در واقع، شکلات نام خود را از کلمه آزتک “xocoatl” گرفته است که به نوشیدنی تلخ و تند ساخته شده از دانه های کاکائو اشاره دارد.

در حالی که آزتک ها عاشق این نوشیدنی بودند، اعتقاد بر این است که مایاهای باستان اولین مردمی بودند که به طور منظم درختان کاکائو را پرورش دادند و شکلات نوشیدند. جالب است، اینطور نیست؟

 

حقایق جالب و منحصر به فرد در مورد شکلات
اما، در مورد آن حقایق جالب در مورد شکلات چطور؟ بله، آنهایی که در مورد بزرگترین شکلات تخته ای جهان، اولین شکلات شیری، حقیقت در مورد شکلات سفید صحبت می کنند … لیست بی پایان است.

دوستداران شکلات نگران نباشید، ما حقایق منحصر به فرد و کمی عجیب در مورد شکلات را برای شما آورده ایم که هر کودک و والدینی دوست دارد بداند.

انگلستان دارای وجه تمایز منحصر به فردی است که اولین کشور شکلات تخته ای در جهان است. در سال 1847، جوزف فرای، رئیس شرکت شکلات سازی فرای اند پسران واقع در بریستول، انگلستان، اولین تخته شکلات را تولید کرد.

نوار از پودر کاکائو، کره کاکائو و مخلوط شکر ساخته شده بود. یک شکلات تخته ای 5827 کیلوگرمی دوست داشته باشید

ما شوخی نداریم! این نواری است که حتی معتادان به شکلات هم برای پایان دادن به آن مشکل دارند. این نوار غول پیکر با عرض و طول 13 فوت توسط شرکت شیرینی پزی بریتانیایی Thorntons به مناسبت صدمین سالگرد خود ساخته شده است.

هیچ جایزه ای برای حدس زدن این که این تخته بزرگ از لذت خوشمزه راه خود را به کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان بزرگ ترین شکلات تخته ای جهان باز کرده است، وجود ندارد.