دزدی با سیم و کابل توانا دست صاحب خانه را بست

سیم و کابل توانا به نظر می رسد که رشته و لخت است،.

فرکانس AC بالاتر = عمق پوست کمتر. جریان “سریعتر” متناوب به عقب و جلو می رود، جریان های گردابی بیشتری ایجاد می کند. این منبع تغذیه فرکانس بالا در محدوده مگاهرتز کار می کند، به سیم مخصوص استفاده شده در سمت راست توجه کنید.

اما اینطور نیست، یک پوشش لعابی شفاف دارد که آن را عایق می کند، بنابراین هر رشته سیم کوچک بخشی از جریان خود را حمل می کند.

با جریانی که در خارج از هر رشته جریان دارد. این به طور کلی سطح بیشتری را می دهد و اجازه می دهد تا مقدار زیادی جریان از آن عبور کند.

الکترونیک نور فلورسنت فشرده، ترانسفورماتور بسیار کوچک است و بسیار ارزان طراحی شده است. این قطعات اغلب قبل از پایان چرخه عمر معمولی واحد خراب می شوند.`

مهندسان از ریاضیات برای محاسبه “عمق پوست” استفاده می کنند تا بفهمند چه مقدار از سیم برای رسانش برق استفاده می شود. این بخش مهمی از کار مهندسان برق در طراحی سیستم های قدرت است.

این کار همچنین به صرفه جویی در هزینه مربوط می شود زیرا مهندسان می توانند دریابند که از چه سیم گیج و چه نوع سیمی استفاده کنند و آن را با مواد و پیکربندی های دیگر مقایسه کنند.

موتورهای الکتریکی و ژنراتورهای قدیمی‌تر از آغاز قرن بیستم، عمر طولانی‌تری داشتند، زیرا در آن زمان مهندسان می‌توانستند سیم‌پیچ‌ها و نوع سیم‌ها را برای بهترین عملکرد طراحی کنند.

زیرا هزینه‌های لوازم و ماشین‌آلات بیشتر بود. امروزه بسیاری از موتورها می سوزند زیرا مهندسان مجبور به استفاده از ارزان ترین گزینه هستندکمترین مقدار موادی که می تواند جریان را تحمل کند.

اما وقتی موتور شروع به گرم شدن بیش از حد کند سیم های نازک تر از مواد ارزان تر سریعتر می سوزند. بالاست ها (ترانسفورماتورها) در سیستم های روشنایی مدرن، در تلاش برای پایین نگه داشتن هزینه هر واحد، طول عمر بسیار کوتاهی دارند.

شما می توانید کار مهندسان در طراحی سیم در اطراف خانه خود را ببینید و احساس کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.