دانشمندان با کفش کلارک انگلستان به جنگ بیماری سرطان رفتند

سرمایه گذاران هندی به دنبال تبدیل کفش کلارک از یک برند تاریخی بریتانیایی و غرور سامرست به یک نیروگاه بین المللی هستند.
مؤسسه کفش کلارک بریتانیا که توسط برادران کویکر، سایروس و جیمز کلارک تأسیس شد، پس از اینکه چکمه‌های صحرایی با الهام از حضور نوه‌ی جیمز، ناتان کلارک در برمه در دهه 1940، از راحتی به مد تغییر جهت داد.

اکنون کفش کلارک انگلستان در نقطه مقابل قرار گرفته‌اند، زیرا خانواده بنیان‌گذار مجبور شدند در سال جاری کنترل را به لی نینگ قهرمان چینی و گروه سهام خصوصی پس از سقوط در وضعیت قرمز و تلاش برای تامین مالی مجدد بدهی‌ها پس از سال‌ها ناتوانی، واگذار کنند.

سرمایه گذاران چینی می خواهند از دکتر مارتنز و بیرکن استوک پیروی کنند و کفش کلارک را از یک برند تاریخی و افتخار سامرست به یک نیروگاه بین المللی تبدیل کنند که با توسعه در آسیا رهبری می شود.

کفش کلارک پس از کنار گذاشتن توسط تامین کنندگان مربی مرسوم، خود را بین رقبای ارزان قیمت و گران قیمت گیر کرده است. یکی از کارشناسان صنعت گفت: «شما در کلارکز متولد می‌شوید و در کلارکز می‌میرید، اما از 10 تا 70 سالگی آنها را نمی‌خواهید.

از آنجایی که همه‌گیری سال‌های معاملات ضعیف را تشدید کرد، کلارکز سود سهام خود را به سهامداران از جمله خانواده بنیانگذار در ژانویه برای دومین سال متوالی لغو کرد.

این پس از آن اتفاق افتاد که این گروه در سال منتهی به 30 ژانویه افت 43 درصدی را در فروش به 775 میلیون پوند گزارش داد، زیرا گروه 172 میلیون پوند از سود 21.5 میلیون پوندی یک سال قبل از آن سقوط کرد.

بدهی خالص کفش کلارک از 32 میلیون پوند در سال گذشته به 98 میلیون پوند افزایش یافت و مازاد بازنشستگی از نزدیک به 128 میلیون پوند به تنها 9.9 میلیون پوند در سال گذشته کاهش یافت.

کفش کلارک این هفته گفت که آخرین حساب‌های ثبت‌شده‌اش منعکس‌کننده «تأثیر قابل‌توجه» همه‌گیری بر تجارت آن در سطح جهانی است.

این شرکت بیش از 2 میلیون پوند را برای پرداخت‌ها یا هزینه‌های حقوقی مربوط به خروج تیم سطح بالای خود، از جمله دعوای قانونی بسیار عمومی با مایک شیروود، رئیس سابق زارا و کارن میلن، هزینه کرده است.

کفش کلارک در حال حاضر در میانجیگری با نمایندگان کارگران در انبار خود در خیابان سامرست است که می گویند این تجارت با استفاده از موارد بحث برانگیز به دنبال کاهش دستمزد آنها تقریباً 15 درصد است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.