داخل یک کیک خامه ای تولد گران ترین الماس دنیا پیدا شد

اگر ترجیح می دهید با مخلوط کیک خامه ای تولد کار کنید، می توانید دستور پخت سفید یا وانیلی مورد علاقه خود را جایگزین کنید.

مانند کیک خامه ترش بادام سفید ما و غیره و به سادگی اورئوهای خرد شده را داخل آن بریزید.بعد از پختن لایه های شیرینی و کیک خامه ای، ضمیمه ویسک را برای همزن ایستاده خود و همچنین کاسه همزن خود را خنک کردیم تا خیلی سرد شود.

این برای آماده سازی پر کردن خامه فرم گرفته ما است. خامه را به کاسه اضافه کنید، با سرعت متوسط به بالا مخلوط کنید. وقتی مخلوط شروع به غلیظ شدن کرد، پودر قند و وانیل را اضافه کنید.

می توانید مخلوط کردن را در هر جایی از مرحله اوج نرم متوسط تا سفت متوقف کنید. بعد، ما Oreo Crumbs خود را تا می کنیم (اورئوهای خود را برای این مرحله در غذاساز قرار می دهیم).

به هر حال، هنگام تهیه خرده های Oreo برای دستور پخت، نیازی به برداشتن خامه پر شده در کوکی ها نیست. نحوه مونتاژ کوکی ها و کیک خامه ای
وقتی آماده مونتاژ کیک شیرینی و خامه هستید، لایه پایینی کیک را به پایه کیک یا پایه کیک اضافه کنید. در مرحله بعد، یک سد از کرم کره ای را در حدود ¼ اینچ از لبه لایه زیرین لوله کردم و با فیلینگ خامه فرم گرفته Oreo پر کردم.

هدف از ایجاد سد برای پر کردن کیک چیست؟
هدف از ایجاد یک “سد” از باترکرم برای فیلینگ های کیک نرم تر ما این است که فیلینگ را محفوظ نگه داریم تا در هنگام شروع به چیدن لایه های کیک از کناره های کیک فرار نکند.

پر کردن خامه فرم گرفته Oreo برای کوکی ها و کیک خامه ای – بسیار آسان، خوشمزه و عالی برای شیرینی ها و کیک لایه خامه ای ما!

لایه بعدی کوکی ها و کیک خامه ای را اضافه کنید و تکرار کنید. لایه آخر کیک را بپوشانید و فاصله بین لایه های کیک را با کمی خامه اضافی پر کنید. (من این مرحله را با بریدن انتهای کیسه لوله یکبار مصرف و پر کردن w انجام می دهم

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.