تولید کاغذ دیواری پوستری در سایز دلخواه

کاغذ دیواری های پوستری در سایز دلخواه چگونه تولید می شوند. تولید کنندگان این نوع از کاغذها در ایران چه کسانی هستند. اینها سوالاتی هست که سعی داریم در این مطلب به ان پاسخ دهیم.

ظهور کاغذ دیواری های پوستری یکی از نقاط عطف صنعت دکوراسیون داخلی در ایران محسوب می شود. کاغذ های پوستری در ابتدا وارداتی بود و طرحها آنها هر چند زیبا بودن ولی تناسب چندانی با معماری و دکوراسیون فضاهای ایرانی نداشتند. با توجه به این موضوع تولید کاغذ دیواری مطابق با سلیقه مردم ایران در دستور کار شرکت های تولید کننده کاغذ دیواری قرار گرفت که در ابتدا تولیدات شان از لحاظ کیفیت و طرح بسیار پایین تر از نمونه های خارجی بود ولیکن با پیشرفت تکنولوژی چاپ و سعی و تلاش بیشتر امروزه شاهد تولید کاغذ دیواری های پوستری باکیفیت رقابتی و در بسیار موارد بهتر از پوستر های خارجی هستیم.

نکته مثبت بسیار پررنگ در تولیدات ایرانی علاوه بر ثبات رنگ و قابلیت شستشو تهیه این کاغذ ها در سایز دلخواه مشتری که در اصطلاح سایز آزاد خوانده می شود،است.

با استقبال مردم از تولیدات ایرانی در این زمینه شاهد هستیم که شرکت های کوچک و بزرگ به این عرصه وارد می شوند و این باعث ایجاد رقابت بین این مجموعه برای کسب رضایت بشتر مصرف کنندگان ایرانی و خارجی است.

از جمله شرکت های پیشکسوت و دارای حسن سابقه در این زمینه که تولیدات فاخری را روانه بازار ایران کرده است مرکز دکوراسیون ایران و زیر مجموعه ان بازار تولید کاغذ دیواری است که شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید از طرحها می توانید با کارشناسان مجموعه تماس داشته باشید.