ترند در کاغذ دیواری چیست؟

جستجوی خود را برای گرایش های کاغذ دیواری با کمی دانش خودی شروع کنید تا واقعاً بهترین بهره را از مجموعه های جدید در سال 2022 ببرید.

کاغذ دیواری یک روند کلیدی برای سال 2022 است و به نظر نمی رسد اشتهای سیری ناپذیر مصرف کنندگان به این زودی ها کاهش یابد.

هر سلیقه ای که دارید، ایده هایی برای کاغذ دیواری برای همه وجود دارد، از گل های سنتی و ترومپ لوئیل گرفته تا الگوهای هندسی و استوایی معاصر یا نقوش حیوانات و طرح های معماری.

 

گرایش های کاغذ دیواری 2022
پیشرفت در تکنیک‌ها و پرداخت‌های جدید چاپ دائماً مرزها را تغییر می‌دهد و در دسترس بودن بسترهای جدید آن را هیجان‌انگیزتر می‌کند.

دوران چاپ روی کاغذ گذشته است و اکنون با استفاده از سنگ مرمریت می توانید چوب پنبه، پارچه های چمنی و ابریشم را تقریباً با هر طرحی تزئین کنید. استفاده نیز جسورانه تر و شجاعانه تر است. دیوید هریس، مدیر طراحی اندرو مارتین توضیح می دهد که اگر اعتماد به نفس داشته باشید، امکانات بی پایانی وجود دارد.

1. فرار با نقاشی دیواری منظره

ایده های نقاشی دیواری منظره منظره، بزرگترین داستان در روند کاغذ دیواری برای سال 2022 است – به طرز شگفت انگیزی جوی و خاطره انگیز، یک نقاشی دیواری خیره کننده تخیل را متحول کرده و تسخیر می کند.

وقتی صحبت از دیوارهای تصویری به میان می آید، لازم نیست ماهیت هنری خود را مورد آزمایش قرار دهید. کاغذدیواری‌ و آباژور چوبی زیادی وجود دارند که برای انجام این کار با تصاویر ترومپ لوئیل طراحی شده‌اند که می‌توانند به سرعت حتی در فضاهای کوچک ابعاد بیشتری به آن اضافه کنند.

 

یک نقاشی دیواری پانوراما نه تنها می تواند شما را به فضای دیگری برساند (به صورت مجازی و به معنای واقعی کلمه!)، بلکه با انتخاب یک طرح الهام گرفته از طبیعت، مرزهای بین داخل و خارج می تواند محو شود.

برای طرح کاغذدیواری اتاق خواب آرامش بخش، به تصاویری از گریز، مانند این کاغذ دیواری تصویری گرمسیری که خاطره سواحل دور را تداعی می کند، روی آورید. با انتخاب مبلمان، ملافه و کوسن هایی به رنگ اخرای خاکی و کمی زنجبیل برای طراحی کاملاً فراگیر، ظاهر را کامل کنید.

2. حداکثر با الگوی مقیاس کامل

ماکسیمالیسم یک روند طراحی داخلی است که در سال 2021 به شدت بازگشته است، و ما پیش بینی می کنیم که این ظاهر جسورانه باقی بماند.

این ایده دکور اتاق نشیمن در تضاد جسورانه با ایده‌های کوچک، جنبه وحشی دنیای طراحی را نشان می‌دهد. ترکیبی جذاب از سنگ گرانیت مشکی و نقش های پلنگ، چین ها و تکه های تکه ای، همراه با ستاره ها، راه راه ها و پوست های فلزی، نشان می دهد که بیشتر می تواند بیشتر باشد.

3. فاکتور در فراوانی گل

دکوراسیون اتاق گلدار خبر بزرگی برای فضای داخلی سال 2022 است و می‌توان آن را برای هر فضایی، چه فضای قدیمی، چه قدیمی یا امروزی، تطبیق داد. این طرح‌های فصل جدید به سبک و سیاق خود افزوده‌اند و استفاده از گل‌های زیبا را در دکوراسیون خود آسان کرده‌اند.

با فکر کردن به رنگ شروع کنید. پالتی که انتخاب می‌کنید تصمیمات شما را در انتخاب طرح‌های گل راهنمایی می‌کند و به عنوان مبنایی برای جمع‌کردن و  مبل راحتی در طرح شما عمل می‌کند.

هنگامی که از طرح های گلدار در خانه خود استفاده می کنید، به مقیاس گل ها در الگوها فکر کنید. طرح‌های بزرگ می‌توانند اتاق‌های کوچک را کوچک‌تر نشان دهند، بنابراین برای ایجاد توهم فضا، از طرح‌های زیباتر استفاده کنید.

4. برای تزئین با کاغذ دیواری رویکردی جسورانه داشته باشید

روند رنگ‌ها نیز به همین ترتیب پیش رفته‌اند و رنگ‌های خنثی از خاکستری دور شده‌اند (به جرأت می‌توانیم بگوییم) و بیشتر به سمت رنگ‌های گرمتر حرکت می‌کنند تا در بازگشت مبلمان قهوه‌ای به آن اشاره کنند.

از ترکیب الگوهای مختلف و ترکیب رنگ ها نترسید.

طرح‌های کلاسیک مانند راه راه یا گل‌دار را با سبک‌های عجیب و غریب مانند ایکات و گلیم ترکی مخلوط کنید. مارتین والر، موسس اندرو مارتین، می‌گوید: با انتخاب الگوهایی در رنگ‌هایی که مکمل یکدیگر هستند، فضا را بیش از حد شلوغ نشان ندهید.

فروش دیوارپوش چوبی

5. اطراف خود را با مواد گیاهی احاطه کنید

پایداری و «شادتر بودن در خانه» در خط مقدم ذهن ما برای سال 2022 است، و با گذشت زمان این موضوع بیشتر تشدید خواهد شد. افزایش آگاهی از پایان پذیری منابع طبیعی ما منجر به افزایش تمایل به تعمیر، استفاده مجدد و بازیافت شده است.

تعمیرات قابل مشاهده مورد تجلیل و تاکید قرار می گیرند و از مواد بادوام، طبیعی و بافته شده حمایت می شود. سبزی‌های پررنگ‌تر نیز از آبی نیمه‌شب استفاده می‌کنند و روند بیوفیلیک سلامتی را از طریق گیاهان و شاخ و برگ به ارمغان می‌آورند.

Maryanne Cartwright، مدیر طراحی Graham & Brown، توضیح می‌دهد: «هر گونه اشاره به ورود بیرون به داخل، با روند گیاهی که همچنان در حال رشد است، بر سلامتی تأثیر می‌گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.