بهترین کاغذ دیواری برای یک اتاق خواب کوچک چیست؟

ایده های تزئین اتاق خواب کوچک

به دنبال ایده های دکوراسیون اتاق خواب کوچک هستید؟ سپس راهنمای ما را در مورد نحوه به روز رسانی اتاق خواب کوچک خود با نکات برتر ما بخوانید.

به روز رسانی یک فضای کوچک، به خصوص اتاق خواب می تواند دشوار باشد. شما می خواهید که سلیقه و شخصیت شما را به نمایش بگذارد، اما نمی خواهید با دکور زیاد بر آن غلبه کنید. شما همچنین اتاقی را می خواهید که به شما امکان استراحت و خواب راحت و همچنین فضایی برای آماده شدن هر روز صبح را بدهد. بنابراین بهترین راه برای تزئین یک اتاق خواب کوچک چیست؟ در زیر چند نکته مفید برای شروع شما آورده شده است.

خرید دیوارپوش چوبی

رنگ های روشن را انتخاب کنید
اگر می خواهید در یک اتاق خواب کوچک توهم فضا ایجاد کنید، رنگ های روشن یا روشن مانند کاغذ دیواری کرم را انتخاب کنید. رنگ سفید همچنین به یک اتاق کوچک کمک می کند بسیار بزرگتر از آنچه هست به نظر برسد، بنابراین بهتر است دیوارهای سبک را انتخاب کنید. اما به طور خودکار فکر نکنید که ساده بودن مساوی است با خسته کننده. به عنوان مثال، یک کاغذ دیواری بافت سفید، می تواند هم توهم فضا و هم سبک را به اتاق خواب کوچک اضافه کند. کاغذ دیواری گلدار سفید یا کاغذ دیواری افکت آجری سفید جایگزین عالی برای دیوارهای رنگ شده ساده است.

از کاغذ دیواری پشت تخت استفاده کنید
اگر ایده کاغذ دیواری اتاق خواب را دوست دارید اما نمی خواهید بر اتاق غلبه کنید، چرا کاغذ دیواری یا سرامیک دیوار پشت تخت خود اضافه نکنید و یک دیوار خاص ایجاد نکنید؟ این همچنین یک جایگزین عالی برای یک تخته سر است و به شما امکان می دهد الگوهای برجسته و رنگ های تیره تر را بدون اینکه فضای شما را اشغال کند اضافه کنید. کاغذ دیواری کلید یونانی ورساچه ما را می توان در اینجا در پشت تخت مشاهده کرد و ما مطمئن هستیم که می توانید قبول کنید که خیره کننده به نظر می رسد!

فروش دیوارپوش چوبی

برو ژئو
یک الگو را دوست دارید اما می ترسید در چنین فضای کوچکی بیش از حد باشد؟ الگوی هندسی را انتخاب کنید. این چاپ موثر ترکیبی عالی از سبک و ظرافت است و به راحتی در یک اتاق خواب کوچک قرار می گیرد و به شما امکان می دهد با رنگ ها و سایه های مختلف بازی کنید. این عکس از یکی از مشتریان ما گرفته شده است که از کاغذ دیواری هندسی صورتی و رزگلد ما برای تزئین اتاق خواب دختر کوچک خود استفاده کرده است و فضایی شایان ستایش را برای کوچولوی خود ایجاد کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.