برای تعمیرات عجیب لوازم خانگی از لیمو استفاده کنید

چندین دهه لیمو ترش جهرم   است که قوانین لیمو برای محافظت از مصرف کنندگان در برابر وسایل نقلیه معیوب دائمی وجود دارد.

اگرچه ممکن است از ایالت به ایالت متفاوت باشد، قوانین لیمو معمولاً تولیدکنندگان را ملزم می‌کند

خودروهایی را که طی دو تا چهار سال تحت سه تا چهار تعمیر ناموفق قرار گرفته‌اند یا به دلیل تعمیرات بیش از 30 روز در کوتاه‌تر از آن استفاده نشده‌اند، جایگزین یا بازپرداخت کنند.

یک سال یا گارانتی علاوه بر این، دادگاه ها عموماً الزام کرده اند که نقص در حال تعمیر هر بار همان عیب باشد. به عبارت دیگر، تعمیرات گیربکس، فرمان برقی، ترمزها و سیستم تعلیق را نمی توان با هم گروه بندی کرد تا محدودیت را برآورده کند.

فناوری جدید اغلب چالش‌های جدیدی را در عرصه حقوقی به همراه می‌آورد و وسایل نقلیه خودران در کانون توجه قرار دارند. وسایل نقلیه خودران سناریوی منحصر به فردی را در مورد کاربرد قوانین لیمو ارائه می دهند.

برخلاف سخت‌افزار، به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری مکرر هستند و حتی به‌روزرسانی‌های اصلی نرم‌افزار می‌توانند چندین بار در سال انجام شوند.

خودروهای نیمه خودران کنونی، مانند تسلا، به‌روزرسانی‌هایی دریافت کرده‌اند که به‌طور چشمگیری بر عملکرد خودرو تأثیر گذاشته است. زمانی که خودروهای تسلا برای اولین بار عرضه شدند، خودروهای سنتی و البته تمام الکتریکی بودند،

اما پس از به‌روزرسانی هوایی (OTA)، تسلا به برخی از مدل‌های خودرو توانایی استفاده از ویژگی «خلبان خودکار» را داده است. ویژگی خلبان خودکار به راننده این امکان را می دهد که کنترل خودرو را در شرایط خاص رها کند و وسیله نقلیه می تواند، از جمله موارد دیگر، مسیر را تغییر دهد، ترمز کند و سرعت را تغییر دهد.

تقاضای  لیمو ترش زرد شیراز مصرف‌کننده و تغییر چشم‌انداز خودرو نشان می‌دهد که فناوری خودروهای خودمختار همچنان مورد توجه قرار خواهد گرفت.

تعجب آور نخواهد بود اگر قوانین لیمویی آینده سازندگان خودروهای نیمه خودران و خودمختار را به استانداردهای سختگیرانه تری برسانند.

تعمیر  لیمو ترش چهار فصل خودرو به طور سنتی شامل بردن یک وسیله نقلیه به مکانیک برای مشکلات “سخت افزار” است.

با این حال، جای تعجب نیست که قوانین تاثیر نرم افزاری بر عملکرد چنین وسایل نقلیه ای را پیش بینی نکرده اند. به عنوان مثال، یک تسلا یا سایر خودروهای مجهز به مشابه با ویژگی‌های نیمه خودران یا خودمختار مشابه، دارای یک باگ نرم‌افزاری ثابت و خاص است که برای رفع آن به بیش از چهار به‌روزرسانی در یک دوره دو ساله نیاز دارد. یک مشکل خط کشی وجود دارد که صنعت و قانون گذاران را مجبور می کند با چندین سؤال دست و پنجه نرم کنند.

تعمیر لیموترش سبز  به چه معناست؟ آیا خودرو مشمول تعویض یا بازپرداخت از سوی سازنده است؟ اگر اشکالات نرم افزاری در کل پلتفرم وسایل نقلیه وجود داشته باشد،

آیا همه وسایل نقلیه در معرض فراخوانی هستند یا انتظار می رود عموم منتظر باشند تا یک اصلاح نرم افزاری در به روز رسانی OTA ارائه شود؟

  • منابع:
    1. Lemon Laws: Potentially a Sour Future for
  • تبلیغات: 
  1. عملیات حرارتی ملایم بی خطر است ممکن است
  2. علاوه بر این، حاوی هیچ گونه گلوتن نیست
  3. از یک تیر پشمی پهن به ماشین بافندگی وارد می‌شود
  4. فواید انواع چای بر چگونگی عملکرد بدن در طول روز!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.