با دادن موز به کودکان خود به هنر مشاهده ای و خلاقیت آن ها کمک کنید

اگر مقداری موز بیاورید، بچه‌هایتان می‌توانند از آنها برای الهام گرفتن در ملحفه‌هایشان استفاده کنند. این می تواند به آنها بیشتر در مورد هنر مشاهده ای و نحوه استفاده از محیط خود برای کمک به رنگ آمیزی بیاموزد.

هنگامی  موز خشک که آنها رنگ آمیزی ملحفه های خود را به پایان رساندند، چطور آنها را در خانه یا کلاس درس آویزان کنید؟ این می تواند به فرزندان شما اعتماد به نفس زیادی بدهد و نشان دهد که شما به کار آنها افتخار می کنید.

اگر  موز خشک شده این منبع را دوست داشتید و آن را مفید یافتید، چطور به موز صفحه نمایش A4 ما نگاهی بیاندازید؟ یک منبع عالی دیگر برای آویزان کردن روی دیوارها در کنار این ورق رنگ آمیزی.

این  موز خشک خانگی پاورپوینت فوق العاده داستان موز را ببینید. ایده آل برای بردن فرزندانتان به سفر موز از ابتدا تا انتها.

این برگه رنگ آمیزی موز چه چیزی می تواند به فرزندان من بیاموزد؟

از موز جنگلی این برگه رنگ آمیزی موز برای آموزش میوه و سبزیجات سالم به فرزندان خود استفاده کنید. هرچه زودتر فرزندان شما بتوانند در مورد تغذیه سالم تر یاد بگیرند، سریعتر می توانند به ایجاد عادات غذایی خوب کمک کنند.

این برگه رنگ آمیزی یک راه عالی برای ایجاد یک محیط آموزشی آرام برای کودکان شما است. هنگامی که کودکان در حین یادگیری آرامش دارند، احتمال بیشتری وجود دارد که بتوانند اطلاعات را حفظ کنند.

رنگ‌آمیزی فعالیتی است که از حرکات مکرر استفاده می‌کند که می‌تواند به افزایش قدرت گرفتن کمک کند. این می تواند منجر به دست خط بهتر و بهبود هماهنگی دست به چشم شود.

موز چیست؟
موز میوه ای است که روی درختان می روید. دو نوع موز محبوب هستند. آنهایی که بیشتر رایج هستند، موز دسر نامیده می شوند. آنهایی که برای پخت و پز استفاده می شوند، چنار نامیده می شوند. موز معمولاً دراز، منحنی و در زمان رسیدن زرد است.

اولین شواهد از رشد موز توسط انسان در گینه نو مربوط به حدود 8000 سال قبل از میلاد است.

سپس کشت موز از غرب به آسیای جنوب شرقی گسترش یافت. در حال حاضر هند بیشترین موز را پرورش می دهد. آنها تقریباً 29 میلیون موز در سال تولید کردند. تصور کنید چند تکه موز می توانید با آنها درست کنید!

  • منابع:
    1. How can my children use this Banana Colouring Sheet?
  • تبلیغات: 
  1. نقش اصلی سوهان عسلی در جشنها و سنتهای مختلف
  2. ۱۰ اصل مهمی که افراد شاد در زندگی فراموش نمی کنند
  3. چگونه راز موفقیت ثروتمندان را بفهمیم
  4. جایگاه انواع کلم در صیفی جات و منشا آن در بیماریها!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.