با خوردن دو سیب سبز فرانسوی خود را در برابر حمله حیوانات وحشی بیمه کنید

سیب های سبز از منابع اصلی فلاونوئیدها در رژیم های غذایی غربی هستند و سرشار از ویتامین C هستند. این هر دو به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کنند و رادیکال های آزاد را ریشه کن می کنند که باعث آسیب به سلول های شما می شود.

مزیت خوردن یک سیب سبز فرانسوی روی معده خالی این است که از ابتدای روز این امکان را به بدن شما می دهد. این به تولید سلول های سالم کمک می کند و احتمال بیماری های مزمن را کاهش می دهد. بنابراین ، سیب های سبز یکی از بهترین دشمنان بیماریهای قلبی ، مشکلات قلبی عروقی و دیابت هستند.

علاوه بر این ، خوردن سیب روی معده خالی به افرادی که سعی در کاهش وزن دارند کمک می کند. از آنجا که آنها کالری بسیار کم در 80 کالری یک قطعه هستند و از فیبر مقدار زیادی دارند ، آنها به مبارزه با گرسنگی صبح کمک می کنند.

با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید که یک سیب سبز به خودی خود غذای کافی نیست. بهتر است وقتی از خواب بیدار می شوید ، آن را درست بخورید تا متابولیسم شما در حالی که قبل از صبحانه کارهای خود را انجام می دهید ، کار خود را انجام دهد.

با خوردن یک سیب مانند این ، به فیبر محلول آن اجازه می دهید تا کار دستگاه روده را تقویت کند. این باعث می شود در صبحانه با غذای کمتری احساس پر کنید.

یک سیب سبز روی معده خالی به شما کمک می کند تا قند خون را تثبیت کنید ، که برای افراد دیابتی یا افرادی که خطر ابتلا به دیابت را دارند بسیار مهم است.

باید به یاد داشته باشید که در حالی که می خوابید ، متابولیسم شما کار می کند و لوزالمعده شما ممکن است در تنظیم گلوکز در بدن شما مشکل داشته باشد. از آنجا که سیب های سبز سرشار از فیبر محلول هستند ، خوردن یکی از معده خالی باعث افزایش جذب قند در روده می شود و این اثر بیشتر روز طول می کشد.

مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد کسانی که سیب سبز را روی معده خالی می خورند ، احتمال ابتلا به دیابت نوع II را کمتر می کنند.طبیعی است که بعد از یک شب بیرون ، دندان های خود را مسواک بزنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.