ایزوگام قارتال بام موجب قتل پسری توسط پدرش شد

عایق رطوبتی بیرونی: صرف نظر از مقیاس یا هدف پروژه ساخت و ساز بیرونی شما، ضد آب کردن نصب شما برای طول عمر و دوام ساخت شما بسیار مهم است.

از سازه‌های پل بزرگ و تونل‌های زیرزمینی گرفته تا سقف‌سازی ساختمان، انتخاب درزگیر ضدآب مناسب که نیازهای ساخت و ساز بیرونی شما را برآورده می‌کند، یک تصمیم مهم است.

در Bostik، ما انواع محصولات ایزوگام قارتال بام هوشمند را طراحی و تولید می‌کنیم تا به شما در انجام پروژه شما کمک کنند، و به شما کمک می‌کنند تا از نفوذ رطوبت و تخریب که اغلب در طول زمان برای تاسیساتی که در معرض عناصر هستند، جلوگیری کنید.

کاربردهای درزگیر ضد آب: در Bostik، مجموعه درزگیر ما با مهندسی هوشمندانه برای کاربردهای مختلف فرموله شده است، بنابراین چه در حال تعمیر نشتی یا عایق رطوبتی نمای بیرونی یک ساختمان جدید باشید، محصولی متناسب با نیازهای فردی خود خواهید یافت.

اگر روی پایه ها یا کارهای زیر زمینی مانند تونل ها و پایه های پل کار می کنید، محافظت از تاسیسات خود در برابر نفوذ آب بسیار مهم است.

انتخاب درزگیر ضد آب Bostik مناسب می تواند از آسیب های ساختاری ناشی از انجماد، ذوب شدن و ترک خوردن پاکت های رطوبت جلوگیری کند.

ایزوگام

به منظور دستیابی به بالاترین سازگاری با آجرکاری، بلوک کاری، انبساط و درزهای ساختمانی، فناوری های ضد آب ما به طور ویژه برای کار با بسیاری از بسترها طراحی شده اند. بتن، ماسه، سیمان، الوار، فلز و تخته سیمانی تنها برخی از موادی هستند که می توانید با محصولات Bostik در برابر آب و هوا تقویت کنید.

بیشتر درزگیرهای ما که برای کاربردهای خارجی طراحی شده‌اند، محلول‌هایی با مدول پایین هستند که سطوح خوبی از انعطاف‌پذیری و کشش را ارائه می‌دهند.

ما همچنین محلول‌های هوشمندی تولید می‌کنیم که می‌توانند به سطوح از قبل خیس بچسبند، یا درزگیرهایی که توسط رطوبت موجود در هوا خشک می‌شوند اینها به‌ویژه با غشاهای سطحی کار می‌کنند.

برخی از محصولات مخصوص ورق های سقف، درزگیرهای ناودانی و کاربردهای مشابه دارای مقاومت فوق العاده در برابر سقوط هستند و حداقل طول عمر آنها تا 10 سال است.

علاوه بر این، تمام درزگیرهای ما بسیار بادوام هستند، انقباض و خروج بو را به حداقل می‌رسانند و امکان رنگ‌آمیزی بی‌دقت را فراهم می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.