اهدای قابلمه استیل آلمانی عرشیا به جای مدال طلا به کشتی گیر روسی

همان طور که می دانید قابلمه استیل آلمانی عرشیا دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که روی قلع گفته می شود .

این یک نوع فولاد مقاوم است که در طول زمان زنگ نمی زند یا لکه نمی کند. همچنین یک اصطلاح عمومی است که انواع مختلف فولاد را زیر یک چتر گروه بندی می کند.

قابلمه استیل مانند هر نوع فلز دیگری از آهن و کربن ساخته شده است. اما چیزی که قابلمه استیل را از بقیه متمایز می کند عناصر آلیاژی کروم و نیکل آن است. اینها عناصری هستند که محصولی بدون خوردگی ایجاد می کنند.

فولاد در طول زمان تمایل به خوردگی دارد زیرا آهن، عنصر اصلی آن، با عناصر موجود در طبیعت، یعنی اکسیژن واکنش می دهد.

قابلمه

با این حال، هنگامی که آهن با کروم دستکاری می شود، اکسید کروم ایجاد می شود. این به عنوان یک سطح محافظ عمل می کند که از زنگ زدگی و خراب شدن فولاد ضد زنگ جلوگیری می کند.

در دنیای امروز، قابلمه استیل هنوز هم در مورد ظروف آشپزخانه و ظروف پخت و پز با دوام طولانی، بهترین در نظر گرفته می شود.

فولاد ضد زنگ که هم در آشپزخانه های حرفه ای و هم در خانه ها در سراسر جهان استفاده می شود، محصولی است که ارزش سرمایه گذاری را دارد. در اینجا مزایای غیرقابل انکار وجود دارد:

1. بسیار بادوام
آیا می دانستید که برخی از اشکال قابلمه استیل اساساً تخریب ناپذیر هستند؟ هرچه کیفیت قابلمه استیل از نظر ساخت چند لایه بالاتر باشد، ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.

برخلاف روکش تراشه ای ظروف آشپزی “نچسب” یا مشکلات لکه ای و زنگ زدگی ظروف آشپزخانه لعابی و چدنی، قابلمه استیل بهترین گزینه است. ظروف استیل ضد زنگ شما چندین دهه دوام خواهند آورد و حتی می توانند از نسلی به نسل دیگر منتقل شوند.استیل استیل استیل با کیفیت 5 لایه 2. عملکرد عالی آشپزی
قابلمه استیل چند لایه توانایی پخت و پز درخشانی را از نظر جذب گرما و توزیع حرارت ارائه می دهد.